האתר שלך לקברי הצדיקים הפזורים בתפוצות

הילולת גדול המקובלים מרן הרש״ש בהר הזיתים

‍‍כה טבת תשף

היערכות נרחבת לרגל יומא דהילולא של גדול המקובלים והמכוונים בדורות האחרונים – רבינו הרש”ש הקדוש זיע”א הטמון בהר הזיתים בירושלים


משה מושקוביץ | צדיקים.נט | כ״ה טבת תש״פ


בשבועיים הקרובים יחלו בישיבת מאורות הרש”ש ההכנות לעליה המונית להר הזיתים עבור אלפי העולים לציונו

בימים אלו משלימים ההיערכות וההכנות לקראת יום ההילולה של רבינו הרש”ש (רבי שלום שרעבי) הקדוש זיע”א, גדול המקובלים בדורות האחרונים ובעל ‘שער הכוונות’ ושאר ספרים, בו צפויים לפקוד המונים רבים מעמך בית ישראל לצד גדולי ישראל שליט”א את ציונו שבהר הזיתים בירושלים.

רבינו הרש”ש נודע ברוב קדושתו וצדקותו לדורות עולם, ובקרב חכמי המקובלים – בפרט וגדולי ישראל – בכלל, נישא שמו בחרדה ובהערצה רבה. סיפורי מופת וישועות נודעים ומהלכים סביב דמותו רבת האנפין, ורבים עולים במשך השנה לפקוד את ציונו שבהר הזיתים בירושלים, להיפקד בדבר ישועה ורחמים.

כמדי שנה בשנה, בעוד שבועיים בדיוק, אף השנה לקראת יום ההילולא של הרש”ש ביום רביעי י’ בשבט תש”פ, צפויים לעלות ולפקוד את ציונו הקדוש – המונים רבים, גדולי ישראל, תלמידי חכמים לצד עמך בית ישראל, מכל רחבי הארץ והתפוצות, לציונו הקדוש השוכן כבוד בהר הזיתים בירושלים.

ממארגני ההילולא – ישיבת “מאורות הרש”ש” מוסרים, כי אלפים רבים צפויים בע”ה להשתתף במעמד ההילולא בציונו הקדוש מכל רחבי הארץ במסירות נפש רבה, על אף מזג האוויר הקר שישנו בדרך כלל באותם ימים.

עוד מוסרים מארגני ההילולא – כפי מיטב המסורת מדי שנה, שוקדים מארגני ההילולא על הפקת ההילולא המסורתית לזכרו של הצדיק רבינו זצוק”ל במספר מוקדים ברחבי הארץ, וכן על השקת הגליון המיוחד לרגל יומא דהילולא. פרטים יבואו. עקב העלויות הרבות בהכנת ההילולא, המסתכמים בסך של עשרות אלפי שקלים, המעוניינים להיות שותפים בהנצחת מורשתו של הצדיק, יש ליצור קשר עם הנהלת המוסדות בטל’ – 1800-30-27-77. או בפרטי: 0545400111 0548484999

במוקד זה אף יהיה ניתן להעביר שמות לתפילה לישועה והצלחה בכל ימות השנה, ובפרט למעמד התפילה הייחודי ביום ההילולא המסוגל לישועות גדולות.

category_sticky_post: 0

השאירו תגובה

שדות המסומנים בכוכבית (*) חובה.